KONST / Litografier / Litografier 7473235
*
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 18:48:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 13:54:00
1
100 kr
18/3 13:48:47
2
200 kr
18/3 16:18:38
1
200 kr
18/3 16:19:14
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Litografier
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/3 13:54:00 | 1 | 100 kr |
| 18/3 13:48:47 | 2 | 200 kr |
| 18/3 16:18:38 | 1 | 200 kr |
| 18/3 16:19:14 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



